top of page

Çalışma Alanlarımız

30 yılı aşkın süredir müvekkillerimize en iyi hukuki hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Bu amaçla, uzman ve deneyimli kadromuzla her zaman müvekkillerimizin çıkarlarını önde tutan, profesyonel ve güvenilir çözümler sunuyoruz. 

Business Meeting
Hakimin Masası
Business Meeting

Şirketler Hukuku |  Şirket Danışmanlığı

Tahkim

Dava Takibi

30 yılı aşkın süredir sektörde önde gelen 2000'i aşkın kurumsal şirket ile çalışmış olan Koluman Hukuk, yerli ve yabancı şirketlere uzman ve güvenilir hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

ICSID, ICC, LCIA ve SIAC nezdinde yapılan pek çok ulusal ve uluslararası tahkim yargılamasında müvekkillerini başarı ile temsil eden Koluman Hukuk, tahkim alanında deneyimli ve uzman kadrosuyla müvekkillerine nitelikli ve çözüm-odaklı hizmetler sunmaktadır.

Koluman Hukuk, müvekkilin çıkarlarını ön planda tutan yaklaşım ile dava takibi konusunda müvekkillerine her zaman uzman ve profesyonel çözümler sunmaktadır.

Hisse senetleri
Yüksek binalar
çimlere pannels

İflas |  Konkordato |  Finans

Yabancı Yatırımlar

Enerji Hukuku

Koluman Hukuk, ekonomik anlamda sıkıntı yaşayan şirketlerin bu durumu en az zararla atlatabilmeleri için gerekli tüm önlemlerin alınması anlamında müvekkillerin çıkarlarını ön planda tutan uzman ve güvenilir hizmet vermektedir.

Farklı ülkelerden pek çok yatırımcıya hem yatırım yapılması hem de bu yatırımların korunması alanında danışmanlık veren Koluman Hukuk, yabancı yatırımlara ilişkin uyuşmazlıklarda da bu konuda uzman ve deneyimli kadrosu ile profesyonel hizmet sunmaktadır.

Koluman Hukuk, doğalgaz, petrol, LNG ve yenilenebilir enerji kaynakları alanında yatırım yapan şirketlere, bu alandaki 10 yılı aşkın deneyimi ile hem danışmanlık hem de uyuşmazlık çözüm hizmetleri sunmaktadır.

İş tokalaşma
Dolma kalem
Grafikleri Analiz Etmek

Şirket Bileşme, Bölünme ve Devralmaları

Sözleşme Hazırlama

Kamulaştırma ve El Atmalar

Şirketin devamlılığının sağlanması, atıl kapasitesinin değerlendirilmesi, piyasa şartlarına uyum gösterilmesi veya şirketin daha verimli çalışabilmesi amacıyla yapılacak yeniden yapılanmalarda, sürecin tamamını en uzman şekilde yönetecek hizmeti sunuyoruz.

Taraflar arasında imzalanacak olan sözleşmenin uzman kişilerce düzenlenmesi ileride yaşanabilecek uyuşmazlıkları engelleyebileceği gibi uyuşmazlık çıkması halinde müvekkili bir adım öne geçirecektir. Bu anlamda 30 yılı aşkın deyimi ile Koluman Hukuk sözleşmelerin hazırlanmasında profesyonel ve uzman hizmet sunmaktadır.

Özellikle yabancı yatırımcıların sıklıkla yaşadığı sorunlardan olan kamulaştırma veya kamulaştırmasız el atmalarda müvekkillerin haklarının korunması alanında Koluman Hukuk alanında uzman kadrosuyla güvenilir çözümler sunmaktadır.

Fransız Kanunları Kitabı
Yapım Aşamasında
Bulanık Busines İnsanlar

Yabancılar Hukuku

Türkiye'de yaşayan veya Türkiye'ye yatırım yapan yabancıların yaşadığı sorunlara Koluman Hukuk en doğru ve güvenilir şekilde müdahale etmekte, yabancılara bu anlamda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

İnşaat Hukuku

Sektörde önde gelen pek çok inşaat firması ile Türkiye ve yurtdışında yıllardır çalışmakta olan Koluman Hukuk, sözleşme aşamasından işin tamamlanmasına kadar geçen süreçte firmaların yanında olmakta, çıkabilecek uyuşmazlıkları en profesyonel şekilde çözmek adına güvenilir hizmet vermektedir. 

Rekabet Hukuku

Rekabet Hukuku alanında müvekkillerinin çıkarlarını en iyi şekilde korumayı amaç edinen Koluman Hukuk, deneyim ve yeniliği birleştirerek müvekkillerine en nitelikli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. 

bottom of page