Takım Beyin Fırtınası

Ekibimiz

Partners

Gazi Koluman

  • Grey LinkedIn Icon

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Gazi Koluman 1988 yılından beri Ankara Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık mesleğini sürdürmektedir. 30 yıllı aşkın hukuk deneyiminde birçok yerel ve uluslararası firmanın avukatlığını yapmıştır.  Gazi Koluman iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Emre Koluman

  • Grey LinkedIn Icon

Hukuk eğitiminin yanında Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Emre Koluman iki adet lisans diploması sahibidir. Hacettepe Üniversitesi’nden hem kamu hukuku hem de bilişim hukuku alanında iki yüksek lisansı bulunan Emre Koluman şu anda Türkiye ve yurt dışında iki farklı doktora sürecine devam etmektedir. Emre Koluman iyi derecede İngilizce, Rusça ve Almanca bilmektedir.

Senior Associates 

Sinem Karadabağ

  • Grey LinkedIn Icon

Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Sinem Karadabağ Ankara Barosu'na kayıtlı olup, Ticaret Hukuku ve Şirketler Hukuku alanında Koluman Hukuk bünyesinde kıdemli avukat olarak mesleğini sürdürmektedir.

Muhammed Raşit Arzık

  • Grey LinkedIn Icon

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Muhammed Raşit Arzık Koluman Hukuk bünyesinde Ankara Barosu'na kayıtlı olarak çalışma yaşamını devam ettirmektedir.

Tatiana Faina

CMO

  • Grey LinkedIn Icon

State University of Ion Creanga mezunu olan Tatiana Faina, Pedersen & Partners ve Prague Orlan s.r.o şirketlerindeki uluslararası iş deneyiminin ardından Koluman Hukuk'da çalışma yaşamını sürdürmektedir.

Shady Mawad

  • Grey LinkedIn Icon

Eötvös Loránd Üniversitesi mezunu olan Shady Mawad yabancı yatırımlar ve bu yatırımların korunması alanında Koluman Hukuk bünyesinde çalışmaktadır.

Junior Associates and Trainees 

© 2020 by KOLUMAN