top of page

Koluman Hukuk Hakkında

30 yılı aşkın süredir hukuki ilişkileri şekillendiriyoruz.

 

1988 yılında Gazi Koluman tarafından kurulan Koluman Hukuk, 30 yılı aşkın süredir müvekkillerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamakta, bu doğrultudan deneyim ve yeniliği harmanlayan uzman kadrosuyla hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Türkiye, Rusya, Belarus, Moldova ve Romanya'da beş ofisi bulunan Koluman Hukuk yerli ve yabancı pek çok müvekkile dava takibi, tahkim ve hukuki danışmanlık alanlarında hizmet vermektedir.

Müvekkillerinin menfaatlerini her alanda ön planda tutmayı temel amaç edinen Koluman Hukuk yalnızca uyuşmazlık çıktığında değil proje planlamasından sözleşmenin hazırlanmasına, olası uyuşmazlıkların önüne geçilmesinden uyuşmazlık çıktığında bu uyuşmazlığın en doğru şekilde çözülmesine kadar yerli ve yabancı müvekkillerine güvenilir hizmet sunmaktadır.

Koluman Hukuk 1988 yılından bu güne kadar 2000'i aşkın kurumsal müvekkile hizmet vermiş, sektörde lider firmalara Türkiye ve yurtdışında çözüm ortağı olmuştur.

Dava takibi konusunda titiz ve çözüm odaklı yaklaşımlar sunan Koluman Hukuk, müvekkillerinin hedefleri doğrultusunda hizmetlerini şekillendirmekte, onların menfaatlerini ön planda tutarak en yüksek başarıyı sağlamayı amaçlamaktadır.

Tahkim konusunda da müvekkillerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Koluman Hukuk, bu alanda uzman kadrosuyla ICSID dahil pek çok tahkim kurumu önünde müvekkillerini yüksek bir başarı yüzdesi ile temsil etmiş ve etmeye devam etmektedir.

Yukarıda sayılan hizmetlerin yanında Koluman Hukuk ulusal ve uluslararası alanda çalışmalarını yürüten ticari şirketlere de tam zamanlı hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Ofislerimiz halihazırda farklı sektörlerden pek çok firma ile bu iş ilişkisini sürdürmektedir. 

Yerli ve yabancı yatırımlara ilişkin olarak da müvekkillerine danışmanlık hizmeti veren Koluman Hukuk, Türkiye’de veya yurt dışında yatırım yapan yerli ve yabancı firmalara pek çok alanda hizmet sunmakta, bu yatırımların korunması anlamında da müvekkilleri ile birlikte çalışmaktadır. Koluman Hukuk bu hizmetler için birçok alandan profesyoneller ve öğretim görevlileri ile iş ortaklıkları yapmaktadır.

unnamed.png
a.png
bottom of page