top of page
Hakimin Masası

HUKUKİ DANIŞMANLIK

Koluman Hukuk olarak, deneyimli ve uzman kadromuz ile sektörde lider pek çok şirket ile birlikte çalışarak onların sorunsuz şekilde büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunmaktayız. Bu kapsamda gerek ulusal gerek uluslararası alanda çalışan şirketlere 32 yıldır güvenilir ve çözüm odaklı danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

 

Koluman Hukuk olarak amacımız, şirketinizi, çalışma alanı ve içinde bulunduğu sektörde bir adım öne geçirmektir. Bunun için, en yüksek uluslararası standartları yerel uzmanlıkla birleştirerek, yenilik ve uzmanlığı birlikte sunan kadromuz ile farklı sektörlerden pek çok firmaya güvenilir çözümler sunmaktayız.

 

Bu çözümler kapsamında:

 

  • Şirketinizin Türkçe ve yabancı dildeki sözleşmelerinin uzman avukatlar tarafından hazırlanması, kontrol ve revize edilmesi,

 

  • Sözleşmelerin yasal yükümlülüklere uygun hale getirilmesi,

 

  • Sözleşmelerdeki uyuşmazlık çözüm yollarının düzenlenmesi,

 

  • Şirketinizin taraf olduğu hukuki ilişkilerin baştan sona hukuki denetiminin yapılarak olası uyuşmazlıkların önüne geçilmesi, bu konudaki olası eksikliklerin giderilmesi

 

  • Uyuşmazlıkların şirketinizin çıkarları en planda tutularak, hızlı ve profesyonel şekilde çözülmesi konularında nitelikli ve güvenilir çözümler sunmaktayız.

 

Hukuki danışmanlık sayesinde, şirketlerin hukuki altyapılarının güçlenmesi, mevcut işlerin hukuki taban oturtulması, ileride yaşanabilecek uyuşmazlıkların önüne geçilmesi ve uyuşmazlık çözümlerinde şirket ve ortaklarının menfaatlerinin en iyi şekilde korunması amaçlanmaktadır.

 

Koluman Hukuk olarak, ulusal ve uluslararası arenada çözüm ortağınız olarak her zaman yanınızdayız. 

bottom of page